Jedni po lekturze pierwszego tomu „Dziadostwa” czuli rozczarowanie nagłym urwaniem akcji i mieli nadzieję na szybką kontynuację. Inni modlili się, żeby tej kontynuacji nie było, a Topor porzucił rysowanie, przynajmniej dopóki nie nauczy się tworzyć w stylu „Wielkich Klasyków Polskiego Komiksu”. Jakub nie chciał rozczarować ani jednych, ani drugich, zdecydował się więc na rzut monetą. Migoczący na parkiecie orzeł świadczył jasno: rysujemy drugą część… a do kociołka z postaciami z „jedynki” dorzucamy kolejne, w tym Okonia, który świeżo opuścił więzienie i chce na całego skorzystać z uroków wolności. Jak zakończy się wspólna impreza? Czy Ania odpisze Piotrkowi? Jakie rapsy tym razem ułoży Wróbel? Odpowiedzi na te i inne pytania, tylko w drugim tomie „Dziadostwa”!
\nPS Drodzy sceptycy, nie martwcie się. Może następnym razem wypadnie reszka!
\n ukryj opis- Wydawnictwo: timof i cisi wspólnicy
- Kod:
- Rok wydania: 2022
- Język: Polski
- Oprawa: Miękka
- Liczba stron: 72
- Szerokość opakowania: 16.7 cm
- Wysokość opakowania: 23.1 cm
- Głębokość opakowania: 0.5 cm
Recenzja