Korespondencja

Korespondencja
-40%

Sugerowana cena   29,54 zł

Zaoszczędzisz 11,81 zł
Sugerowana cena 29,54 zł

Zaoszczędzisz: 11,81 zł

17.73 sugerowana cena 29,54 zł

Produkt dostępny w magazynie gotowy do natychmiastowej wysyłki

W magazynie dostępnych > 5 szt. Zboží ihned k odeslání

13,00 zł

Autor:
Wydawca: Zeszyty Literackie
ISBN: 978-83-60046-46-3
Rok wydania: 2014
Język: POL
Oprawa: oprawa broszurowa
Liczba stron: 148
Temat: Literatura piękna

Przy zakupie otrzymacie te dwa piękne prezenty

Kalendarzyk Megaksiążki 2019 1.

Zakładka Kolekcjonerska - Alpy 2. W zamówieniu od 2 egzemplarza

„Oboje z żoną jesteśmy pod wielkim wrażeniem „Wesela”. Mam podziw dla Pana, dla operatora, dla cudownej Mai Komorowskiej, dla gorzkiego Łapickiego [...]. Największy podziw dla Wyspiańskiego i dla nieszczęsnej naszej ojczyzny, dla której aktualność „Wesela” nie zmienia się!”
Jarosław Iwaszkiewicz

„Wziąłem się do czytania „Panien z Wilka”. Bardzo to miłe zajęcie, kiedy marzy się o filmie, nie myśląc jeszcze o tym, że wszystkie te wspaniałe obrazy, ulotne uczucia będą musiały ubrać się w realne kształty aktorów, krajobrazu, przedmiotów. Tak, materializacja uczuć to mój zawód, ale marzyć mogę, zwłaszcza tak daleko i pod tym błękitnym niebem, zupełnie bezinteresownie. Umarzyłem więc sobie piękny film.”
Andrzej Wajda

„Piszę książkę „Podróż do Italii” [...] oglądałem Michała Anioła i czytałem Agathę Christie. Z filmów widziałem tylko „Emmanuelle”, ale już nie mogę tych babskich cycków... Kiedy już nastąpi reakcja sukni pod szyję?”
Jarosław Iwaszkiewicz

„Listy Jarosława Iwaszkiewicza i Andrzeja Wajdy — od czasu filmowej adaptacji „Brzeziny” do „Panien z Wilka” i planów teatralnej realizacji „Nocy czerwcowej” — są prawdziwą niespodzianką. Jest to rozmowa dwóch bliskich sobie artystów — niespożytych, poszukujących, żyjących w biegu. Urocza książka o dużym ciężarze właściwym.”
Tadeusz Sobolewski
Może ci się spodobać również..