Świat wokół nas. Nowy atlas. Przyroda

Świat wokół nas. Nowy atlas. Przyroda
-7%

Sugerowana cena   35,50 zł

Zaoszczędzisz 2,47 zł
Sugerowana cena 35,50 zł

Zaoszczędzisz: 2,47 zł

33.03 sugerowana cena 35,50 zł

Produkt dostępny w magazynie gotowy do natychmiastowej wysyłki

W magazynie dostępnych > 5 szt. Zboží ihned k odeslání

14,01 zł
13,00 zł

Autor:
Wydawca: Nowa Era
ISBN: 9788326700941
Rok wydania: 2014
Język: POL
Oprawa: miękka
Liczba stron: 92
Temat: Podręczniki szkolne

Przy zakupie otrzymacie ten piękny prezent

Zakładka Kolekcjonerska - Alpy 1. W zamówieniu od 1 egzemplarza

Nowa wersja najpopularniejszego wśród nauczycieli atlasu do nauki przyrody łącząca uaktualnione treści z najwyższym poziomem merytorycznym i edytorskim. Niezbędna pomoc dydaktyczna w nauczaniu przyrody.

  • Tradycja i nowoczesność
    Mapy wykonane według założeń najlepszej szkoły kartograficznej oraz nowatorski materiał ilustracyjny - infografiki i atrakcyjne zdjęcia, są dostosowane do percepcji uczniów szkół podstawowych. Ułatwiają poznawanie otaczającego świata i zrozumienie zachodzących w nim zjawisk.
  • Najwyższa jakość
    Nowoczesne i przejrzyste metody prezentacji zachęcają do korzystania z atlasu oraz sprzyjają doskonaleniu umiejętności pracy z mapą. Treści skorelowane z mapami ściennymi serii Świat wokół nas umożliwiają prowadzenie lekcji z wykorzystaniem obu tych pomocy dydaktycznych.
  • Bogactwo treści
    Teraz 18 stron więcej oraz wiele map i plansz w nowej, uaktualnionej wersji! Szeroki zakres treści ułatwia wyjaśnianie zagadnień zarówno geograficznych, jak i biologicznych w układzie od najbliższego otoczenia do planety Ziemi i wszechświata. Odpowiedni dobór map i plansz gwarantuje komfort nauczania bez względu na wybrany podręcznik.