Anatomia człowieka. Tom 4. Podręcznik dla studentów

Anatomia człowieka. Tom 4. Podręcznik dla studentów
-12%

Sugerowana cena   80,56 zł

Zaoszczędzisz 9,58 zł
Sugerowana cena 80,56 zł

Zaoszczędzisz: 9,58 zł

70.98 sugerowana cena 80,56 zł

Produkt dostępny w magazynie gotowy do natychmiastowej wysyłki

W magazynie dostępnych > 5 szt. Zboží ihned k odeslání

13,00 zł
13,00 zł
12,00 zł

Autor:
Wydawca: PZWL
ISBN: 9788320041095
Rok wydania: 2015
Język: POL
Oprawa: miękka
Liczba stron: 404
Temat: Medycyna

Podstawą nauczania welu pokoleń studentów i lekarzy była Anatomia człowieka Adama Bochenka i Michała Reichera. Stała się ona inspiracją dla autorów niniejszej publikacji - korzystali oni z zasobów wiedzy zawartej w tym ogólnie uznanym podręczniku oraz z doświadczenia dydaktycznego znakomitych poprzedników.

Treść książki jest zgodna z programami nauczania anatomii człowieka na uczelniach medyczynych. Szeroko omówiono w niej anatomię czynnościową, ograniczono natomiast szczegóły topograficzne. Wiadomości z zakresu anatomii klinicznej wyodrębniono graficznie. Ogromną wartością książki są znakomicie przygotowane ryciny, które w przejrzysty sposób przedstawiają złożoną budowę organizmu człowieka. Świetne usystematyzowanie materiału oraz liczne wyróżnienia dodatkowo podnoszą jej walory dydaktyczne.

Podręcznik przygotowano z myślą o studentach medycyny, stomatologii i nauk paramedycznych oraz studentach akademii wychowania fizycznego. Dla absolwentów będzie dobrym źródłem przypomnienia anatomii w zakresie niezbędnym w praktyce zawodowej.