Atlas anatomii człowieka Sobotta. Tom 1.: Ogólne pojęcia anatomiczne. Narządy ruchu

Atlas anatomii człowieka Sobotta. Tom 1.: Ogólne pojęcia anatomiczne. Narządy ruchu
-6%
Autor: Sobotta J.

Sugerowana cena   136,03 zł

Zaoszczędzisz 8,78 zł
Sugerowana cena 136,03 zł

Zaoszczędzisz: 8,78 zł

127.25 sugerowana cena 136,03 zł

Produkt dostępny w magazynie gotowy do natychmiastowej wysyłki

W magazynie dostępnych > 5 szt. Zboží ihned k odeslání

13,00 zł
13,00 zł
12,00 zł

Autor:
Wydawca: Edra Urban & Partner
ISBN: 9788376097763
Rok wydania: 2012
Język: POL
Oprawa: twarda
Liczba stron: 400
Temat: Medycyna

Atlas składa się z trzech tomów oraz oddzielnego zeszytu z tabelami stawów, mięśni i nerwów. Dostępny jest już również tom 2 Narządy wewnętrzne klatki piersiowej, jamy brzusznej i miednicy.

Jest przeznaczony przede wszystkim dla studentów kierunków lekarskiego, lekarsko-dentystycznego, fizjoterapii, ratownictwa medycznego, a także pielęgniarstwa i położnictwa. Umożliwia szybkie i rzeczowe przyswojenie wiedzy do egzaminów, kolokwiów i zaliczeń. w atlasie wiedzę anatomiczną powiązano z wybranymi zagadnieniami klinicznymi mającymi duże znaczenie w późniejszej praktyce lekarskiej. Wskazane jest zatem, by towarzyszył lekarzom wszystkich specjalności, rehabilitantom, fizjoterapeutom, pielęgniarkom i położnym oraz kosmetologom.

Tom 1 Ogólne pojęcia anatomiczne. Narządy ruchu

Tom 2 Narządy wewnętrzne klatki piersiowej, jamy brzusznej i miednicy

Tom 3 Głowa, szyja i układ nerwowy

Do każdego tomu załączono krótki słownik objaśniający miana anatomiczne. Pod rycinami zamieszczone są krótkie opisy anatomiczne bardzo istotne w zajęciach prosektoryjnych oraz przy powtarzaniu materiału. Ważne są także opisy rozwoju narządów oraz uwagi kliniczne, wyjaśniające przydatność anatomii w dyscyplinach klinicznych i motywujących do nauki anatomii. Wiadomości dotyczące rozwoju wyjaśniają powstawanie wad wrodzonych w poszczególnych okresach życia wewnątrzmacicznego. W niektórych działach atlasu znajdują się wskazówki dotyczące preparowania oraz tematyczne listy przeglądowe wskazujące struktury i najważniejsze informacje.
Do barwnych ilustracji anatomicznych dołączono wiele instruktywnych obrazów tomografii komputerowej oraz magnetycznego rezonansu jądrowego, a także schematów i tabel.